hoME paGE doDAj do ULuBiOnycH
 
Porcupine Tree - Cure For Optimism - polska strona
strona główna porcupinetree.pl wszystko o zespole ... muzyka, muzyka, muzyka   porcupine na żywo   jeżozwierzopodobne forum jeżozwierza linksy jeżozwierza
hiStoRIa PorcUPInE trEe
sYlWEtKi MuZYkóW
mĄdRZe pOWIedZiANe
FotY i FOtkI

PT story
W tym dziale postaramy sie przybliżyć Wam sylwetki muzyków tworzących PT oraz historię zespołu. Myśle, że jej poznanie jest ważne dla każdego kto już zagłębił się w ich świat dźwięków, gdyż zaspokaja naturalną chęć poznania i zrozumienia tego, co tak zachwyca i zaskakuje.

Czytając wywiady i poznajac poszczególne osoby pozanjemy ich muzyke po raz kolejny, od nowa. Zaczynamy rozumieć to czego słuchamy, pojawiają się nowe emocje i pojawia się głód dalszego zażywania (PHASE ?:)...

Historia Jeżozwierzy nie jest może zbyt pasjonująca, chociaż już przecież trochę trwa. Nie obfituje w spektakularne wydarzenia, nie opisuje pasma sukcesów - jest raczej historią o cichej walce o muzyczne przetrwanie w świecie zalanym przez pop i o nową twarz szeroko rozumianego rocka.

Jest jednak optymistyczna! Pokazuje, że można uporem i konsekwencją zbudować nową wartość i być naprawde sobą, także muzycznie!
    
 
naPiSz dO nAS